Puma sponsorem technicznym Cracovii na kolejne 3 lata

Koszulka Cracovii fot. Materiały prasowe | Puma

Najstarszy klub sportowy w Polsce przez trzy kolejne lata ubierać będzie jeden z wiodących producentów odzieży sportowej - firma Puma.

Rozpoznawalna na całym świecie marka została sponsorem technicznym Pasów w rozgrywkach 2017/18. Przez trzy kolejne sezony stroje niemieckiej firmy towarzyszyły Cracovii.

Symbolem współpracy jest koszulka domowa, w której piłkarze prowadzeni przez trenera Michała Probierza wychodzą na murawę Stadionu przy ulicy Józefa Kałuży 1. Wykonany z najwyższej jakości materiałów trykot zachowuje klasyczne, legendarne już w Polsce biało-czerwone pasy.

– Cieszy nas, że tak wspaniali kibice, przez kolejne trzy lata będą mogli razem z nami świętować sukcesy. Wiem, że klub ma wielkie plany na sezon 2020/2021 i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu – komentuje Jan Sochor, reprezentujący markę Puma.

– Trzyletnia współpraca z Pumą to czas, który obydwu stronom przyniósł wiele korzyści. Bardzo cieszymy się z tego, że tak rozpoznawalna marka zdecydowała się na jej kontynuację. Puma to sponsor wielkich, europejskich klubów - pozostanie w gronie współpracowników tej firmy to duże wyróżnienie – komentuje Jakub Tabisz, wiceprezes Cracovii.