Bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Obowiązuje limit uczestników

fot. GRAWIT NOSIADEK/ZARZĄD INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ W KRAKOWIE

W najbliższą sobotę (29 lipca) Zarząd Infrastruktury Sportowej zaprasza na specjalne, bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat.

– Zmotywujcie swoje pociechy i przyprowadźcie na trening prowadzony przez wykwalifikowanych szkoleniowców – mówią przedstawiciele ZIS. Dodaję, że na zajęcia zapraszają młodych miłośników aktywności fizycznej od 6 do 18 roku życia. Treningi są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

W tym roku najmłodsi uczestniczą w zajęciach z różnych dyscyplin sportu, na różnych krakowskich obiektach.

29 lipca, w sobotę odbędą się zajęcia piłkarskie na nowym boisku treningowym Hutnika Kraków.

Limit

Warunkiem udziału w zajęciach jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl. Obowiązuje limit uczestników – 30 osób. Lista zostanie zamknięta po osiągnięciu limitu. Nie są prowadzone zapisy na listę rezerwową.

W planie nauka i doskonalenie techniki piłki nożnej, praca nad rozwojem zdolności motorycznych i cech mentalnych. Nie zabraknie ćwiczeń i zadań ruchowych (z piłką i bez), rywalizacji zespołowej, gierek, pracy nad strzałem i innymi elementami sztuki piłkarskiej. Zajęcia poprowadzą trenerzy z Akademii Piłkarskiej Hutnika Kraków, którzy przekażą też garść wiedzy odnośnie sportowego trybu życia i aspektów mentalnych.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Nowa Huta