Mocna odpowiedź Kiko Ramireza na zwolnienie z Wisły?

Hiszpan nie potrafił dogadać się z piłkarzami po polsku i angielsku, ale jeżeli chodzi o ten drugi język, to chyba trochę rozumie. Dwie godziny po informacji klubu o jego zwolnieniu zamieścił na Twitterze cytat z... Alberta Einsteina. A prezes klubu zapewnia, że rozstali się w zgodzie.

Trzymaj się z dala od negatywnych ludzi. Mają problem z każdym rozwiązaniem” - takiego tweeta zamieścił Hiszpan w wieczór po zwolnieniu go z Wisły. Zapewne jest bardzo rozgoryczony decyzją zarządu przed dwoma ostatnimi meczami w tym roku z Cracovią na wyjeździe i z Zagłębiem Lubin przy Reymonta.

Kiko Ramirez pracował w Wiśle od stycznia tego roku. Prowadził krakowian w 36 ligowych meczach, w których Wisła zdobyła 51 punktów. Gdyby stworzyć tabelę za czas jego pracy, krakowianie zajęliby szóste miejsce, ze stratą dwóch "oczek"do czwartego. Pod wodzą Hiszpana Biała Gwiazda rozegrała także dwa mecze w Pucharze Polski.

Prezes Marzena Sarapata napisała na Twitterze, że z byłym już trenerem "wyściskali się na pożegnanie".comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne