Wisła Kraków. Zdenka Ondraszka czeka artroskopia

fot. Maciej Kozina

Niedawno Czechowi znów zaczęło dokuczać biodro. Manuel Junco, dyrektor sportowy Białej Gwiazdy, poinformował nas, że w tym tygodniu napastnik przejdzie artroskopię.

Ondraszek w tym sezonie zagrał tylko w 1., 2. i 15. kolejce. W tym roku już nie wystąpi, a w najbliższych dniach przejdzie w Polsce artroskopię biodra. – Znów odczuwa ból, więc zdecydowaliśmy, że lekarze muszą mu tu wyczyścić – mówi Manuel Junco.

W tym tygodniu dodatkowe badania czekają także Marko Kolara, który w sparingu ze Śląskiem Wrocław został brutalnie sfaulowany przez Konrada Poprawę. Pierwsza diagnoza lekarska była optymistyczna i klub poinformował, że obejdzie się bez operacji. Wisła chce się jednak upewnić i Chorwata zobaczą jeszcze inni lekarze.

Oprócz Ondraszka i Kolara co najmniej do końca roku z gry wyłączeni będą także Fran Velez i Ivan Gonzalez, którzy niedawon przeszli operacje kości łonowej i kolana. Junco mówi, że wszyscy powinni się stawić na pierwszym treningu w nowym roku, który zaplanowany jest 8 stycznia. Trudno jednak dziś przesądzać, czy w komplecie będą mogli wtedy ćwiczyć na pełnych obrotach.

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne