Cracovia Maraton. Jest już konkretny termin

Cracovia Maraton (archiwum) fot. Paulina Kozieł

Znamy już nowy termin 19. edycji Cracovia Maraton. Wydarzenie zostało przeniesione na przyszły rok.

Kolejna edycja Cracovia Maraton odbędzie się 24 kwietnia 2022. Tym samym, wydarzenia towarzyszące – Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Bieg Nocny na 10 km planowane są 23 kwietnia 2022 roku.

- Mamy nadzieję, że w przyszłym roku w końcu spotkamy się na starcie 19. edycji krakowskiego maratonu i wydarzeń towarzyszących. Bardzo liczymy na to, że będą już mogły odbyć się w tradycyjnej formule, nawet w ograniczonej formie – informuje w komunikacie Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Osoby, które wcześniej zapisały się na listy startowe i uiścili opłaty za udział w 19. Cracovia Maraton, Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Biegu Nocnym na 10 km będą miały przeniesione wpisowe na 2022 rok.

Natomiast jeszcze tylko do 30 kwietnia 2021 roku można również wystąpić o zwrot opłaty startowej – wysyłając e-mail na adres zapisy@zis.krakow.pl, w tytule wpisując „Zwrot opłaty startowej za… (nazwa imprezy)”, a w treści imię i nazwisko uczestnika, numer startowy i adres e-mail podany przy rejestracji.

Decyzje odnośnie wznowienia zapisów, a także pozostałych aspektów związanych z organizacją 19. Cracovia Maraton i wydarzeń towarzyszących będą podejmowane w zależności od sytuacji epidemicznej oraz obowiązujących obostrzeń i regulacji.