Deszcz skomplikował plany organizatorów ME w ampfutbolu

fot. materiały prasowe
Z powodu opadów deszczu dwa z pięciu spotkań zaplanowanych na stadionie Garbarni zostały przeniesione na obiekt Prądniczanki, który posiada sztuczną nawierzchnię. Ćwierćfinał Polaków z Francuzami rozpocznie się zgodnie z planem o godzinie 17 przy ul. św. Andrzeja Boboli.

17 września piłkarze po amputacjach, którzy od 13 do 19 września rywalizują w Krakowie o mistrzostwo Europy w ampfutbolu, wrócili do zmagań po jednodniowej przerwie w turnieju. Na boiskach Garbarni zostały zaplanowane dwa spotkania o miejsca 9-14 i trzy ćwierćfinały. Z powodu opadów deszczu organizatorzy postanowili przenieść niektóre z dzisiejszych meczów z obiektów Garbarni na stadion Prądniczanki, a mecz Rosja – Włochy rozpoczął się 30 minut później, bo o godzinie 11.30.

Polska – Francja o półfinał

Na stadionie Prądniczanki odbędzie się zatem nie tylko planowany od początku ćwierćfinał Polska – Francja (godz. 17). O godzinie 12.30 rozpoczeęa się rywalizacja Belgów i Gruzinów, a o 14.30 Anglików i Hiszpanów (pół godziny wcześniej niż pierwotnie planowano).