Powstały dwa wielkopowierzchniowe kluby fitness

Wizualizacja klubu w Atut Ruczaj 2 fot. mat. prasowe

W środę (4 stycznia) w Krakowie zostały otwarte dwa nowe wielkopowierzchniowe kluby sieci My Fitness Place.

 – Każdy z nowych klubów ma około dwa tysiące metrów kwadratowych, na których dostępne są różne strefy treningowe, w tym siłownie, bieżnie tartanowe, sale fitness oraz fitbary z produktami wspierającymi prawidłową dietę osób aktywnych fizycznie – informuje Jakub Grabowski z firmy Benefit Systems Oddział Fitness.

Dodaje, że projektując nowe kluby uwzględnili także lokalne potrzeby zdrowotne. – Mamy ściany solne, które korzystnie wpływają na układ oddechowy, co docenią wszyscy, którzy mają do czynienia ze smogiem. Dodatkowo również sauny suche i sauny infrared na podczerwień, w których można się zrelaksować po intensywnych ćwiczeniach lub wspomóc organizm w usuwaniu toksyn – podkreśla.

Dwa kluby

My Fitness Place Ruczaj mieści się w centrum handlowym Atut Ruczaj II, nieopodal ulic Bunscha i Bobrzyńskiego, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych, zamieszkiwanych przez młodych ludzi oraz terenów, na których planowane są kolejne inwestycje deweloperskie. Z kolei My Fitness Place Nowohucka usytuowany jest w kompleksie Atut Galicyjska, w pobliżu ulic Nowohuckiej i Centralnej.

– Uważnie analizujemy nowe inwestycje, by geograficznie i produktowo lepiej dopełnić ofertę już istniejących klubów w danym mieście. W przypadku nowych lokalizacji w Krakowie zależało nam na poszerzeniu oferty My Fitness Place o lokalizacje w dzielnicach mieszkaniowych, intensywnie rozwijających się. Dodatkowo po pandemii wiele osób pracuje zdalnie lub w trybie hybrydowym i chętniej podejmuje aktywności bliżej miejsca zamieszkania – dodaje Jakub Grabowski.