Staż, a potem może praca w Garbarni? Klub organizuje kurs skautingowy

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

16 października Garbarnia będzie gospodarzem kursu skautingowego połączonego z obserwacją ligowego meczu. Najlepsi uczestnicy będą mieli szansę dostać się na staż.

Szkolenie będzie prowadzone w sobotę 16 października na terenie klubu przy ulicy Rydlówka 23. Wiedzą i doświadczeniem podzieli się czterech prelengentów:

- Gerard Juszczak, dyrektor działu analiz i skautingu Jagiellonii Białystok,

- Tomasz Szarliński, skaut klubów ekstraklasy,

- Jacek Osadnik, dyrektor InStat na Polskę,

- Sebastian Gryglaszewski, szef skautingu Garbarni.

Cena kursu jest uzależniona od terminu wpłaty. Osoby, które zgłoszą chęć uczestnictwa na adres skauting@garbarnia.krakow.pl i wykonają przelew do 7 października, zapłacą 299 złotych. Po tym terminie cena wzrośnie do 349 złotych.

– Liczba miejsc jest ograniczona. Po otrzymaniu zgłoszenia na maila prześlemy plan wraz z harmonogramem kursu i dane do przelewu. Zrealizowanie wpłaty jest gwarantem miejsca – wyjaśnia Rafał Stary, rzecznik prasowy Garbarni.

Kurs skautingowy Garbarni. Czego się dowiesz?

Wśród omawianych tematów znajdą się między innymi: skauting mentalny, skauting – ocena zawodnika i zakres pracy, wprowadzenie do oprogramowania InStat, warsztaty z przygotowania raportu skautingowego połączone z obserwacją na żywo meczu II ligi Garbarnia – Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Po odbytym kursie każdy kursant otrzyma certyfikat uczestnictwa, a także czasowy dostęp do platformy InStat.

– Ponadto najlepszym uczestnikom zostanie przedstawiona oferta stażu w Garbarni – dodaje Rafał Stary.