Trening z olimpijczykiem do Kraków Business Run

fot. materiały prasowe

W sobotę, 6 lipca o godzinie 9.30 pod halą Cracovii (al. Focha 40) rozpoczną się zajęcia przed wrześniowym biegiem Kraków Business Run. Poprowadzi je trener i olimpijczyk w chodzie sportowym Grzegorz Sudoł.

Kraków Business Run 2019 odbędzie się 8 września. W tym roku weźmie w nim udział rekordowa liczba 7,5 tys. osób. W przygotowaniach do startu pomogą spotkania pod hasłem „Śniadania Biegowe z AirHelp”, które odbędą się w soboty: 6 i 20 lipca oraz 3 i 17 sierpnia. To otwarte treningi, także dla osób niezgłoszonych do imprezy.

Na najbliższym spotkaniu (oraz 3 sierpnia) obecny będzie fizjoterapeuta z Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu, który przeprowadzi bezpłatne konsultacje, opowie, jak unikać kontuzji czy prawidłowo rozciągać mięśnie.

Zajęcia poprowadzi dr Grzegorz Sudoł, trzykrotny olimpijczyk, trener klasy pierwszej pracujący w Klubie AZS AWF Kraków Masters, obecnie startujący w biegach i triathlonie oraz pełniący rolę koordynatora przygotowań do całorocznych imprez biegowych w Krakowie. Dzięki jego doświadczeniu odbywające się co dwa tygodnie treningi to – oprócz aktywności sportowej – także teoretyczne przygotowanie do startu w zawodach.

Trenujesz – pomagasz

– Podczas każdego spotkania postaram się poruszyć inną kwestię, m.in. zalecaną intensywność treningów, technikę biegu czy prawidłowe odżywianie. W związku z tym, że przygotowujemy się do biegu w formie sztafety, uczestnicy poznają także specyfikę tego typu zawodów. Dowiedzą się, jak zachować się w strefie zmian czy prawidłowo ustawić. Podczas śniadań będzie też czas na zadanie pytań i rozmowę o planach treningowych – mówi Sudoł.

Na spotkania treningowe zaprasza Fundacja Poland Business Run oraz krakowski oddział AirHelp, największej firmy z branży TravelTech. Organizacje połączyły siły i zapewnią uczestnikom profesjonalne treningi zwieńczone śniadaniami, a AirHelp w imieniu każdej osoby obecnej na treningu wpłaca 1 zł na rzecz podopiecznych Fundacji. By pomóc, wystarczy więc wziąć udział w spotkaniu!

Organizatorzy Kraków Business Run 2019: Fundacja Poland Business Run, UBS, Radisson Blu Hotel Kraków, KISS Digital, Cisco, Epam, Luxoft, GE, Urząd Miasta Krakowa, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne