Fitness Platinium otwiera część klubów

Od najbliższej soboty (31 października) otwarte będą cztery kluby sieci przy al. Pokoju, ul. Lea, Zachodniej i Reymonta 22A.
Rząd postanowił o zamknięciu klubów i centrów fitness oraz siłowni od 17 października, ale w rozporządzeniu są wyjątki, dzięki którym branża może częściowo prowadzić działalność. Fitness Platinium otworzy placówki dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa, przygotowania do zawodów i osób, które przygotowują się do zawodów sportowych w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc organizowanych przez Fitness Platinium.

Sieć przypomina, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Od 31 października otwarte będą kluby pod adresami: Aleja Pokoju 16, Fitness Platinium Lea 213, Fitness Platinium Zachodnia 27 KKF i The Legend (Fitness Platinium Reymonta 22A). W godzinach otwarcia przewidziana jest jedna trzydziestominutowa przerwa na dezynfekcję i wietrzenie klubów. 

Stacjonarnie i on-line

Wcześniej aktywności dopuszczone w rozporządzeniu wykorzystały inne kluby w Krakowie. Na przykład Lemon Fitness organizuje zajęcia sportowe Akademii Bobasa czy zawody o Puchar Lemona. Większość klubów łączy stacjonarne zajęcia z treningami on-line. Każdy, kto chce zostać w domu, może słuchać wskazówek dzięki transmisji z udziałem trenerów i instruktorów.