Kolejne saunarium powstanie w hali Wisły. Konkurencja otwiera na stadionie [WIZUALIZACJE]

Fitness Platinium otworzy pod koniec wakacji nowe saunarium. Stworzy je w hali basenowej TS Wisła przy ulicy Reymonta 22.
W kwietniu 2020 informowaliśmy, że największe w mieście saunarium ma zostać otwarte do końca roku. Ze względu na pandemię termin nie został dotrzymany, ale pomysł nie trafił do kosza. SaunaPark Platinium ma być gotowy na przełomie sierpnia i września. Jego powierzchnia to 1000 metrów kwadratowych.

Sieć klubów fitness przebuduje halę basenową TS Wisła, z której pływacy wyprowadzili się rok temu. Sekcja korzysta teraz z nowej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 5.

Po zmianach w hali przy ulicy Reymonta skorzystamy z sauny widowiskowej na 120 osób, a także solnej, cedrowej, ognistej, kamiennej, parowej, VIP i dla kobiet. W ofercie będzie także ruska bania i grota solna z tężnią solankową, basen o powierzchni 114 metrów kwadratowych, dodatkowy basen do schładzania i dwa jacuzzi.

– Oprócz szerokiej oferty i wysokiej jakości wyposażenia, planujemy także bardzo atrakcyjny cennik - w pakietach już od 16 złotych za godzinę lub od 43,90 za cały dzień saunowania – mówi Magdalena Jaroszczak z Fitness Platinium. Dodaje, że do dyspozycji klientów będzie bezpłatny parking na 100 samochodów.

Termy Krakowskie na stadionie

SaunaPark Platinium będzie konkurencją dla Term Krakowskich Błonia (750 metrów kwadratowych), które otwierają się 28 maja pod trybuną południową stadionu Wisły, a więc rzut beretem od hali.

Gotowe są sauny, w tym największa "panorama" dla 120 osób, z której będzie można spoglądać na kopiec Kościuszki. W ofercie są także hammam, japońska (z rozgrzanymi kamieniami na podłodze) czy grota solna z podczerwienią. Przygotowano także miejsce schładzania i wypoczynku, jacuzzi oraz gabinety masażu i zabiegów. Jest także niewielki basen o powierzchni 65 metrów kwadratowych.

Godzina korzystania z saunarium będzie nas kosztowała 39 złotych, dwie - 60, a trzy - 75 złotych. 490 złotych trzeba zapłacić za karnet na dziesięć wejść bez limitu czasowego. 
Aktualności

Pokaż więcej