Runmageddon Kraków. Zobacz, co Cię czeka!

fot. materiał prasowy
Dywan z ponad stu opon, Zasieki poziome i pionowe, Doły, Porodówka, a do tego jeszcze konstrukcje Runmageddonu: Snake, Multirig, Lowrig, DNA, Dżumandżi oraz wody rzeki Raby – to tylko niektóre z przeszkód Runmageddonu Kraków. W dniach 28-29 pod Krakowem w zielonych Dobczycach odbędzie się najpopularniejszy w Polsce bieg z przeszkodami, w którym udział mogą wziąć dzieci, młodzież oraz dorośli.

Runmageddon Kraków. Zobacz, co Cię czeka!

- Pokonanie Runmageddonu to przygoda, która zapada głęboko w pamięć. Dostarcza emocji, adrenaliny i zabawy, a także pozwala spotkać wspaniałych, pomocnych ludzi na trasie. Niezależnie od wieku można się dobrze bawić, ale także uczyć się radzić sobie z przeszkodami. Dlatego serdecznie polecam nasz event dzieciom, młodzieży, dorosłym a nawet całym rodzinom - mówi Adam Ryszczyk, dyrektor eventu.

Podczas tegorocznej edycji Runmageddonu Kraków, który odbędzie się w Dobczycach, organizator zaplanował około 60 przeszkód dla małych i dużych uczestników.

Ci, którzy pobiegną w formułach dla dorosłych będę mieli do wyboru pokonanie albo 15 utrudnień Intro (3 km,15 utrudnień), ponad 30 przeszkód - 6-kilometrowej formuły Rekrut lub 50-12-kilometrowe formuły Classic. Będą oni przeprawiać się przez rzekę, pokonywać zasieki prosto do wody, ale także te na suchym lądzie: wspinać się na ścianki z desek, łańcuchów, opon - niektóre nawet o wysokości 4 metrów. Wykorzystywać siłę rąk na konstrukcjach Runmageddonu: Multirig, DNA oraz moc swojego ciała, ciągnąc trelinkę, robią pętle z ciężkim łańcuchem. Trasa młodzieży między 12-15 rokiem życia również będzie wymagała odwagi i chęci do zabawy. Nastolatkowie będą mieli okazję poczuć się jak bohaterowie gier komputerowych. Ich misją będzie pokonanie przeszkód, także tych z tras dla dorosłych. Będą się czołgać, skakać, wspinać, biegać i siłować.

Dla Dzieci Runmageddon przygotuje prawdziwe przeszkodowe perełki. tuż pod zamkowym wzgórzem mali Runmageddończycy będą mieli: Podbieg, Dywan z opon, Pętlę w worku, Ścianki skośne, Siatki do czołgania, Jamę smoka, Porodówkę.

W niedzielę 29 maja br. wystartują też zespoły rodzinne. Mama, tata, dziadek, babcia i dzieci będą mieli świetną okazję do wspólnej zabawy, które wygrają nie tylko medale, ale także wspaniałe wrażenia. Rodziny mierzyć się będą z przeszkodami z tras dla małych i dużych, tak by razem, podając sobie pomocną dłoń, móc pokonać Runmageddon Family. 
Do udziału w Runmageddonie Kraków Dobczyce najlepiej zapisać się poprzez stronę https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-krakow-dobczyce-28-05-2022. Zapisy online są możliwe do piątku 27 maja do godziny 12:00. Podczas eventu będzie też okazja do zapisu osobistego.

comments powered by Disqus