Wisła czekała z podaniem tej informacji prawie do pierwszego gwizdka. Euforia na trybunach [VIDEO]

Kibice Wisły fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl

Angel Rodado oficjalnie jest już zawodnikiem Wisły Kraków. Podpisanie kontraktu z wyczekiwanym napastnikiem ogłoszono kilka minut przed meczem ze Skrą Częstochowa (3:0). Z kolei w pierwszych minutach kibice postanowili odpowiedzieć radnemu Łukaszowi Wantuchowi.


Biała Gwiazda mogła ogłosić transfer 25-latka nieco wcześniej, ale postanowiła, że potrzyma jeszcze kibiców w napięciu. Ci od tygodni upominali się o napastnika zapowiadanego przez trenera Jerzego Brzęczka. Niektórzy, zwłaszcza w mediach społecznościowych, hejtowali szkoleniowca, który nie ugiął się pod presją i sprowadził piłkarza, którego chciał, a nie pierwszego lepszego kandydata, byleby tylko zaspokoić oczekiwania fanów.

Gracz hiszpańskiej Ibizy podpisał przy Reymonta prawie trzyletni kontrakt, do końca czerwca 2025 roku. Będzie występował z numerem 9. Transfer został ogłoszony kilka minut przed rozpoczęciem meczu 7. kolejki ze Skrą Częstochowa. Zobaczcie euforię około 14 tysięcy kibiców, którzy przyszli na stadion.

Odpowiedzieli Wantuchowi

Zostając przy stadionie, a konkretnie kontrowersyjnym wpisie miejskiego radnego Łukasza Wantucha, to usłyszał on od kibiców dosadną odpowiedź. Wantuch uważa, że obiekt nieudolnie przebudowany przez miasto na terenach należących wcześniej do Wisły (przekazanych miastu pod warunkiem wybudowana stadionu przez miasto) najlepiej byłoby wyburzyć i nie wydawać na niego kolejnych milionów złotych. Przyśpiewek i okrzyków trybun nie będziemy cytować w całości, bo zawierały niecenzuralne słowa. Kibice, kolokwialnie mówiąc, kazali się Wantuchowi „odczepić”, bo dla nich „stadion do rzecz święta”.