Wisła Kraków: Piwo za 5 zł, a dla dzieci darmowy popcorn

Kolejki przed meczem z Sandecją Nowy Sącz fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl

Piwo w promocyjnej cenie pięciu złotych, darmowy popcorn dla najmłodszych – to rekompensata dla kibiców Wisły Kraków za fatalną organizację podczas meczu z Sandecją Nowy Sącz.

W połowie lipca przed wejściem na stadion miejski im. Reymana utworzyły się długie kolejki. Powodem była decyzja klubu, aby kibiców wpuszczać na obiekt godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Kibice narzekali też na nowy catering, zarówno w strefach VIP, jak i w punktach na zwykłych sektorach: był słabej jakości, a niektóre stoiska nawet nie zostały otwarte.

– Inauguracyjne spotkanie Wisły Kraków z Sandecją Nowy Sącz zawiodło wiślacką społeczność – stwierdził klub we wtorkowym komunikacie. Przedstawiciele drużyny zapewnili, że w dniu spotkania z Arką Gdynia (30.07) bramy stadionu będą otwarte już o godz. 15:30. – W związku z ogromnym zainteresowaniem już teraz zapraszamy do wcześniejszego przybywania na obiekt, co umożliwi zajęcie miejsc jeszcze przed startem potyczki i wspólne przeżywanie emocji od pierwszego gwizdka arbitra – podkreślają.

Od godz. 15:30 do 17:00 w punktach cateringowych będzie można nabyć piwo w promocyjnej cenie 5 złotych. Najmłodsi kibice z sektora rodzinnego otrzymają przed meczem darmowy popcorn, który będzie rozdawany przez hostessy. Prezentów powinni spodziewać się również goście Strefy VIP i Skyboxów.

– Jeszcze raz przepraszamy za niedociągnięcia organizacyjne na poprzednim meczu, zrobimy wszystko, by taka sytuacja już się nie powtórzyła – czytamy w komunikacie klubu.

REKLAMA
REKLAMA

News will be here