Koszulki sportowych mistrzów trafiły na aukcje WOŚP

fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trzy cenne koszulki z autografami lekkoatlety Marcina Lewanowskiego, kolarza Remco Evenepoela oraz reprezentanta Polski w siatkówce Fabiana Drzyzgi i zawodników Asseco Resovii.
Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne Czesław Lang, podarował miastu żółtą koszulkę zwycięzcy klasyfikacji generalnej 77. edycji wyścigu, który w siernpniu zakończył się w Krakowie. Koszulkę z podpisem Remco Evenepoela można licytować w TYM MIEJSCU.

Fani lekkiej atletyki mogą wzbogacić się o pamiątkę z autografem Marcina Lewandowskiego, brązowego medalisty mistrzostw świata z Doha 2019. Na licytację została wystawiona koszulka, w której wystartował w Olimpijskiej 5-tce – zawodach mających na celu uczczenie 100. rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Licytować dla WOŚP możesz w TYM MIEJSCU

ZIS przekazał także trykot siatkarski z Ligi Mistrzów 2015/2016, której finał zorganizowano w Krakowie, wraz z autografami Fabiana Drzyzgi i zawodników Asseco Resovii. Licytacja odbywa się w TYM MIEJSCU.