NovoFanZone. Przeżywaj piłkarskie emocje w letnio-piknikowej atmosferze!

Nie spodziewaj się walki o skrawek wolnego miejsca lub stania w kolejce po napój i przekąskę przez pół meczu. Już w piątek (11 czerwca) w ogrodzie Novotel Kraków City West rusza NovoFanZone, czyli wygodna strefa kibica z transmisją wszystkich spotkań Euro 2020, ekspercką obsadą na wybrane mecze i specjalnym futbolowym menu!

1797 dni, czyli prawie pięć lat dzieli finał Euro 2016 pomiędzy Portugalią i Francją na Stade de France pod Paryżem a mecz otwarcia przeniesionych na 2021 rok z powodu pandemii mistrzostw Europy 2020. W piątek, 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie zmierzą się reprezentacje Turcji i Włoch.

11 lipca rusza także strefa kibica NovoFanZone, przygotowana przez Novotel Kraków City West wraz z partnerami: LoveKraków.pl, Wisłą Kraków i Browarem Górniczo-Hutniczym. Goście NovoFanZone mają zapewniony bezpłatny parking przy hotelu i stojaki na rowery. Do strefy kibica wejdziecie przez recepcję hotelu lub bezpośrednio z parkingu. Łatwo do nas dojechać także komunikacją miejską. Wysiadacie na przystanku "Przybyszewskiego" z autobusów 114, 139, 173, 208, 501, 511.

W piątek zapraszamy wraz z rodziną i przyjaciółmi od godziny 19.30 (90 minut przed pierwszym gwizdkiem meczu Turcja-Włochy), a w kolejne dni mistrzostw od godziny 14.30, czyli 30 minut przed początkiem pierwszego meczu dnia. NovoFanZone będzie Was gościć do 23 lub nieco dłużej, gdy o awansie do kolejnej fazy turnieju będzie decydowała dogrywka lub rzuty karne.

Przeżyjcie z nami piłkarskie emocje w ogrodzie Novotel Kraków City West (al. Armii Krajowej 11). Sami wybierzecie, gdzie będzie Wam wygodnie: na leżakach pod namiotem lub tuż obok – na zielonej murawie! Spotkania pokażemy z wykorzystaniem 70-calowych telewizorów LCD. Dzielcie się wrażeniami w mediach społecznościowych, używając hasztagu #Novofanzone.

Szef Kuchni Novotel Kraków City West przygotował specjalne, futbolowe menu, dostępne tylko w NovoFanZone. Będziecie mogli się schłodzić zimnymi napojami, między innymi smacznym piwem Browaru Górniczo-Hutniczego.

Nasza strefa kibica to także studio z ekspertami: dziennikarzami, piłkarzami, trenerami. Mecz otwarcia, pojedynki reprezentacji Polski (co najmniej trzy grupowe), a także półfinały i wielki finał będą miały dodatkową oprawę! W piątek gośćmi Michała Knury z LoveKraków.pl będą Stefan Bielański (znawca włoskiego futbolu, korespondent La Gazzetta dello Sport w Polsce) i Krzysztof Kołaczyk (były obrońca, dwukrotny mistrz Polski z Górnikiem Zabrze, Dyrektor Akademii Wisły Kraków).

Bądźcie z nami!

NovoFanZone

Novotel Kraków City West, al. Armii Krajowej 11

11 czerwca - 11 lipca 2021