Reprezentacja Tunezji z koronawirusem. Polacy zagrają z Azerami

fot.

W ekipie Tunezyjczyków, która miała wystąpić podczas Memoriału Huberta Wagnera, wykryto koronawirusa. Do Krakowa przyjedzie reprezentacja Azerbejdżanu.

– Życzymy reprezentacji Tunezji dużo zdrowia, to ono jest najważniejsze – podkreśla Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Rozumiemy, że w zaistniałej sytuacji ich przylot do Polski nie był możliwy. W trakcie Memoriału zapewnimy wszystkim uczestnikom najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc w tym przypadku nie mogło być mowy o udziale Tunezji w naszej imprezie – powiedział.

Władze Fundacji przy wsparciu Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozpoczęły poszukiwania zastępstwa. – Bardzo dziękujemy kadrze Azerbejdżanu, która w tak krótkim czasie zgodziła się przyjechać do Polski i wziąć udział w naszym turnieju. Tuż przed startem igrzysk w Tokio i przy wszystkich ograniczeniach związanych z koronawirusem znalezienie zastępstwa graniczyło z cudem. Udało się i cieszymy się, że biało-czerwoni w żaden sposób nie będą zmuszeni zmieniać swoich planów treningowych i meczowych – mówi wiceprezes Mróz.

W XVIII Memoriale zagrają reprezentacje Polski, Azerbejdżanu, Norwegii oraz Egiptu

Bilety

Wydarzenie to będzie można oglądać na żywo. Ceny wejściówek na turniej zaczynają się już od 19 złotych. Dystrybucją wejściówek zajmuje się firma Eventim. Wszystkie spotkania odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie.

Program XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

Piątek 9.07.2021

godz. 15.00 Azerbejdżan – Egipt (Polsat Sport News)

godz. 18.00 Polska – Norwegia (Polsat Sport)

Sobota 10.07.2021

godz. 15.00 Norwegia – Egipt (Polsat Sport Extra)

godz. 18.00 Polska – Azerbejdżan (Polsat Sport)

Niedziela 11.07.2021

godz. 13.00 Azerbejdżan – Norwegia (Polsat Sport Extra)

godz. 16.00 Polska – Egipt (Polsat Sport Extra)

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny