Reprezentacja U-21 trenuje w Rącznej m.in. przed meczem w Krakowie. Dwóch piłkarzy Wisły może zagrać w eliminacjach

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Od poniedziałku w centrum treningowym Cracovii w Rącznej trwa zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21 przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw Europy z Niemcami i Łotwą. Drugie spotkanie odbędzie się 16 listopada na stadionie przy ulicy Kałuży.

Selekcjonerem kadry U-21 jest Maciej Stolarczyk, były trener m.in. Wisły Kraków. Na zgrupowanie w Cracovia Training Center w Rącznej powołał dwóch zawodników Białej Gwiazdy: obrońcę Konrada Gruszkowskiego i skrzydłowego Piotra Starzyńskiego. 

Biało-czerwoni walczą o awans do mistrzostw Europy, których gospodarzami w 2023 roku będą Gruzja i Rumunia. Po czterech meczach zespół Stolarczyka zajmuje trzecie miejsca z dorobkiem siedmiu punktów, za Niemcami (pięć punktów przewagi nad Polską) i Izraelem (dwa). 12 listopada Polacy zagrają na wyjeździe z Niemcami, a cztery dni później o godzinie 17.30 podejmą na stadionie Cracovii Łotwę. Bilety – w cenie 15 i 20 złotych – sprzedaje wyłącznie Polski Związek Piłki Nożnej.

– W dniu meczu nie kupimy biletów w Punktach Obsługi Kibica pod stadionem. Będzie za to możliwy odbiór wcześniej zamówionych i opłaconych wejściówek – informuje Przemysław Staniek, rzecznik prasowy Cracovii.