„Sport po krakosku”: W klub idziemy [Podcast]

fot. Krzysztof Kalinowski

Początek września to idealny czas na rozpoczęcie ekscytującej przygody w jednym z wielu krakowskich klubów sportowych. Każdy młody krakowianin znajdzie w nich coś dla siebie.

W drugim odcinku podcastu „Sport po krakosku” podpowiadamy dzieciom i młodzieży, a także rodzicom i opiekunom, jakie dyscypliny można uprawiać w krakowskich klubach sportowych. Zwracamy uwagę zwłaszcza na mniej popularne: kajakarstwo, kolarstwo i zapasy. Początek roku szkolnego to dobry czas, by odkryć w sobie nowe pasje, a być może rozpocząć drogę po medale największych światowych imprez.

O wielomilionowych inwestycjach w infrastrukturę sportową i grantach dla klubów, a także treningach w różnych sekcjach, rozmawiali Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Michał Skórka, wiceprezes Kolejowego Klubu Wodnego 1929, Piotr Działowy, kierownik sekcji kolarskiej WLKS Krakus Swoszowice, i Jacek Małek, wiceprezes KS Bieżanowianka.

Informacje o działalności klubów sportowych znajdziecie także na stronie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

„Sport po krakosku” – podcast portalu LoveKraków.pl przygotowywany we współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Tworzymy audycje, dzięki którym poznacie sportowców i pasjonatów oraz dowiecie się, gdzie i jak uprawiać sport w Krakowie. Opowiemy Wam też o bogactwie bazy sportowej miasta.