Szukamy osoby do pracy. Dział sportu amatorskiego i rekreacji

Baner LoveKraków.pl fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Masz pasję, a język polski nie sprawia Ci trudności? Dołącz do zespołu LoveKraków.pl!

Uprawiasz amatorsko sport – biegasz, ćwiczysz na siłowni? Interesuje Cię dietetyka i odnowa biologiczna, jesteś na bieżąco z nowinkami? Poszerzamy dział sportu o nową tematykę i być może czekamy właśnie na Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia dziennikarskiego, nowego pracownika nauczymy podstaw tworzenia materiałów. Ważne, by język polski nie sprawiał Ci trudności. A najważniejsze – byś był osobą ze sportową pasją, która chciałaby się nią dzielić z Czytelnikami LoveKraków.pl. Osobą, która uprawia sport i czerpie z niego radość.

W roku jubileuszu 10-lecia planujemy powiększyć serwis sportowy o zagadnienia związane ze sportem amatorskim. Chcemy dostarczać ciekawych wydarzeniach, nowinkach sprzętowych, zmieniających się trendach i pokazywać ludzi z pasją.

Jeżeli amatorsko uprawiasz sport – biegasz, ćwiczysz w siłowni, chodzisz po górach, interesuje Cię dietetyka i odnowa biologiczna – a do tego chciałbyś zaistnieć w mediach i mieć dodatkowe źródło dochodu – zgłoś się do nas!

Nie wymagamy pracy z redakcji, w sztywnych godzinach. Oczekujemy, że będziesz dostarczać tygodniowo 7-10 ciekawych materiałów. Mile widziana będzie dobra znajomość mediów społecznościowych.

Poza wynagrodzeniem oferujemy prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę Multisport.

Czekamy na maile z CV i krótkim opisem zainteresowań. Zgłoszenia należy przesłać pod adres: p.salamon@lovekrakow.pl

comments powered by Disqus