Wisła Kraków będzie szlifować taktykę. Zamknięty sparing drużyny Adriana Guli

fot. Krzysztof Porębski
Od środy do piątku Wiślacy będą przebydować na mini zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. Na zakończenie wyjazdu rozegrają sparing ze Stalą Mielec.

Piłkarze, którzy nie wyjechali na zgrupowania reprezentacji, udadzą się wraz sztabem szkoleniowym na Podkarpacie w środę po połodniu. Dwa dni później wrócą do Krakowa, ale wcześniej rozegrają w Woli Chorzelowskiej sparing ze Stalą. Mecz rozpocznie się o godzinie 11 i ze względu na charakter szkoleniowy nie będzie transmitowany. 

W tym sezonie zespół Adriana Guli już dwukrotnie mierzył się z mielczanami. Oba spotkania odbyły się na stadionie Stali. W lidze lepsi byli piłkarze Adama Majewskiego, którzy u siebie wygrali 2:1. Biała Gwiazda zrewanżowała się im w Pucharze Polski wygraną 3:1 i awansowała wówczas do 1/16 finału tych rozgrywe. 

W najbliższy weekend ekstraklasa pauzuje z powodu terminu na spotkania kadr narodowych. Wiślacy są po wygranych derbach z Cracovią i przygotowują się do wyjazdowego spotkania z Jagiellonią Białystok, które czeka ich 20 listopada.