1200 mkw. do realizacji pasji. W Czyżynach powstał kryty skatepark

fot. Street Park – Cracow Indoor Skatepark
Huczne otwarcie zostało rozłożone na dwa dni. Przy ulicy Władysława Siwka 28 w Czyżynach powstał największy kryty skatepark w Małopolsce: Street Park – Cracow Indoor Skatepark.
Nowe miejsce na mapie Krakowa ma przyciągać osoby, które od lat lubią tego rodzaju aktywność. Ma być również przyjazne nowicjuszom, którzy chcą się nauczyć bezpiecznych akrobacji na deskorolce, rolkach, holajnodze i rowerze BMX, czyli uprawiać tak zwane sporty miejskie.

– Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy dostosują stopień zaawansowania zajęć tak, aby korzystająca z nich osoba szybko rozwinęła swoje umiejętności, bez względu na ich poziom wyjściowy. Wystarczy wybrać dyscyplinę i rezerwować swoje pierwsze zajęcia – mówi Jakub Kundzierewicz, menedżer obiektu przy ulicy Siwka 28.

Kto stoi za powstaniem skateparku?

Za nowym skateparkiem stoją te same osoby, które współtworzyły podobne, bardzo popularne miejsce w parkingu podziemnym Tauron Areny Kraków. Ze względu na obostrzenia epidemiczne rozrywka w hali widowiskowo-sportowej została zawieszona.

W zaplanowanym na najbliższy weekend otwarciu będą mogły wziąć osoby, które wcześniej zarezerowały wizytę online. Cena za wejście na obiekt zależy od dnia tygodnia. Mniej za bilet zapłacą ci, którzy z wyprzedzeniem zaplanują swoją sesję.


Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny