Jeździecka impreza przyciągnie najlepszych zawodników

Jarosław Skrzyczyński fot. Materiały prasowe

CAVALIADA Kraków – finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody rozpocznie się już za niecałe dwa tygodnie.

Kraków już po raz trzeci zamieni się w międzynarodową stolicę skoków przez przeszkody. Dla zawodników jest to kolejna okazja do wystartowania na największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce – TAURON Arena Kraków, a także do zdobycia cennego doświadczenia na wymagających parkurach.

Zawody w skokach przez przeszkody przyciągną na start najlepszych zawodników z Polski i Europy. Sportowe emocje na najwyższym poziomie zapewni finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Dla zawodników walczących o awans do Finału Pucharu Świata, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia w Göteborgu Kraków to ostatni i najważniejszy przystanek w walce o spełnienie marzeń.

To właśnie podczas CAVALIADY poznamy trzech najlepszych zawodników naszej ligi, którzy zakwalifikują się do finału. Najważniejszym punktem programu będzie niedzielne Grand Prix o nagrodę Prezesa PKO Banku Polskiego – sponsora głównego CAVALIADA, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Bez publiczności, ale z transmisją

Na oglądających czekają przede wszystkim konkursy w ramach międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody, konkursy w powożeniu zaprzęgami parokonnymi, CAVALIADA Future – dzieci na kucach, a także uwielbiana Potęga Skoku, Speed&Music oraz pokazy.

Kamery zawędrują też za kulisy, żebyście mogli lepiej poznać świat jeździecki "od kuchni" i zobaczyć, jak podczas zawodów pracują jeźdźcy, luzacy, osoby oficjalne i organizatorzy.

Ze względu na obowiązujące przepisy zawody będą rozgrywane bez udziału publiczności. Organizatorzy zapraszają więc do oglądania transmisji online i skorzystania z oferty na www.live.cavaliada.pl.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny