Krakowscy biegacze solidarni z Ukrainą. Start we czwartek

fot. ITMBW

Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki” w geście wsparcia dla narodu ukraińskiego zaprasza na bieg „Solidarny z Ukrainą”. W jego trakcie zostanie zorganizowana zbiórka pieniędzy na rzecz obywateli Ukrainy. Start we czwartek - 3 marca na bulwarze Czerwieńskim o godz. 20.

Bieg „Solidarny z Ukrainą” odbędzie się w ramach wydarzenia „I Ty Możesz Biegać Wieczorem”. Biegacze będą mieć do wyboru dwa dystanse 5 km (1 okrążenie) lub 10 km (2 okrążenia). Bieg jest darmowy, ale w jego trakcie prowadzona będzie przez wolontariuszy Polskiego Czerwonego Krzyża zbiórka pieniędzy na rzecz obywateli Ukrainy.

Każdy z uczestników, który pojawi się na starcie na kwadrans przed godz. 20, otrzyma niebiesko-żółty numer startowy. Organizatorzy zachęcają biegaczy, aby wystartowali w niebieskich lub żółtych strojach. Bieg ma charakter charytatywny i nie ma limitu czasu.

Start zaplanowano na najbliższy czwartek - 3 marca 2022 r. na godz. 20 na bulwarze Czerwieńskim na wysokości DH Jubilat. Zapisy są dostępne pod linkiem: https://itmbw.pl/itmbwieczorem-zapisy/