Pierwszy sparing Wisły. Porażka z Puszczą [ZAPIS RELACJI]

Na zakończenie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej, w piątek o godz. 10.30 Wisła Kraków rozgrywa sparing z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy do śledzenie relacji tekstowej.

Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

Bramka: Barauskas (78.).

12:19
KONIEC SPOTKANIA!

Puszcza Niepołomice z drugim zwycięstwem tego lata. Po ograniu Ruchu Chorzów, tym razem pokonali 1:0 Wisłę Kraków.

Oba zespoły kończą dziś zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej.
12:17
90. min.:

W 89. przed bramkarzem znalazł się Starzyński, ale znów nie ma gola z jego strony.
12:14
W Wiśle wszedł także Enis Fazlagić, który wrócił z wypożyczenia do Górnika Łęczna. Macedończyk grał w środku pola, a teraz został przesunięty na... środek defensywy.
12:13
Strzelec bramki do 30 czerwca 2023 roku był piłkarzem Stali Mielec. W styczniu trenował z Resovią
12:10
85. min.:

GOL dla Puszczy! Po rzucie rożnym w 78 min. gola głową strzelił testowany środkowy obrońca z Litwy, Dominykas Barauskas.

11:53
65.min.:

W Wiśle nie ma już ani jednego zawodnika z podstawowego składu. Nieco szybciej zeszedł Carbo, który miał małe problemy zdrowotne.
11:33
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY!

W Wiśle cztery zmiany. Cała nowa jedenastka w Puszczy.
11:22
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Bez bramek i wielu klarownych sytuacji. Przewaga Wisły.
11:15
40. min.:

Siemaszko ograł na lewej Urygę, ale z pomocą przyszedł mu Colley.Trener Moskal pochwalił kapitana, że nie faulował.

Puszcza próbowała w tym fragmencie częściej utrzymać się przy piłce. W 39. min. bardzo niecelne uderzenie Młyńskiego.
11:05
30. min.:

Może się podobać gra Mikulca. Lubi się podłączyć do akcji ofensywnej i dobrze mu to wychodzi. W 25. min. sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

Po niej Siemaszko uciekł obrońcom Wisły, ale po chwili zatrzymał go Colley, który był jeszcze faulowany.

10:55
20. min :

Krakowianie prowadzą grę, praktycznie cały czas są na połowie Puszczy, ale brakuje strzałów, po których Komar musiałby się wykazać. W 17. min. piłka nieznacznie minęła bramkę. W 20. wzdłuż bramki podawał Mikulec, jednak nikt nie zamykał akcji
10:45
10 min.:

W 1 min. strzał w środek bramki oddał Duda. W 7 min. Mikulec zatrzymał szarżującego Tomalskiego. Wisła częściej przy piłce.

10:35
POCZĄTEK SPOTKANIA!
10:29
Mecz rozpocznie się z małym opóźnieniem. Wciąż trwa rozgrzewka.
10:22
Wyjściowy skład Puszczy:

Komar - Revenco, Szymonowicz, Siplak, Abramowicz - Walski, Serafin, Tomalski, Cholewiak, Siemaszko, Cichoń
10:21
Skład Wisły Kraków:

10:20
Partnerem relacji ze zgrupowania Wisły Kraków jest KiM GROUP.

10:19
Relacja ze zgrupowania wiślaków, a także rozmowy z nowymi piłkarzami znajdzieciw w TYM MIEJSCU.

10:16
Meldunki z meczu będziemy podawać co 10 minut i w przypadku strzelenia gola/inne ważnej sytuacji boiskowej.